Československé sdružení uživatelů TEXu (CSTUG)

http://www.cstug.cz/ email:cstug@cstug.cz

Přihláška individuálního člena

Příjmení:  Jméno:
Tituly:  Členství (řádné nebo stud./důchodce):

Členské (rodné) číslo:

E-mail:  Telefon:

Adresa pro korespondenci: Adresa do zaměstnání (školy v případě studia):

Seznámil jsem se se stanovami CSTUG a přihlašuji se za řádného člena. V případě studentského člentví přikládám potvrzení o studiu.

Datum:  Podpis:

Přihlášku zašlete na adresu: CSTUG c/o FI MU, RNDr. Petr Sojka, Botanická 68a, 602 00 Brno

Členské příspěvky na rok 2001: 300,-- Kč/Sk, student/důchodce 200,-- Kč/Sk

Československé sdružení uživatelů TEXu (CSTUG)

http://www.cstug.cz/ email:cstug@cstug.cz

Přihláška kolektivního člena

Instituce: Adresa:

Telefon (s předčíslím): IČO: DIČ

Kontaktní osoba (s tituly):

E-mail:  FAX:

Přihlašujeme se za kolektivního člena CSTUG a zavazujeme se plnit stanovy organizace.

Datum:  Razítko a podpis:

Přihlášku zašlete na adresu: CSTUG c/o FI MU, RNDr. Petr Sojka, Botanická 68a, 602 00 Brno

Členské příspěvky na rok 2001: 1850,-- Kč, střední školy 650,-- Kč